Werklijst

Datum uur thuis Uit uitslag Terreinafgevaardigde Markeerder Scheidsrechter
17/18 September
17 sep 11 13u30 V.C. Retie 2 MEISJES C -      
24/25 September
24 sep 11 14u DAMES 4 VC Retie 5 - Eddy Gielen    
24 sep 11 16u DAMES 5 Voach 1 - Els Janssen    
24 sep 11 18u DAMES 1 Oxaco - Eline Bylemans Filip Vennekens  
24 sep 11 18u30 B.V.C. Balen 2 DAMES 2 -      
24 sep 11 20u HEREN 1 Fixit - Kristel Kenis Katrien Essers  
24 sep 11 20u30 B.V.C. Balen 2 HEREN 2 -      
24 sep 11 20u30 B.V.C. Balen 1 DAMES 3 -      
1/2 Oktober
01 okt 11 11u Gelmers 2 MEISJES C -      
01 okt 11 12u30 VC Retie 4 DAMES 4 -      
01 okt 11 16u DAMES 3 B.V.C. Balen 2 - Annemie Vangeel    
01 okt 11 17u30 Amigos 4 HEREN 1 -      
01 okt 11 18u DAMES 2 B.V.C. Balen 1 - Christiaan Cuypers    
01 okt 11 20u HEREN 2 B.V.C. Balen 3 - Tinne Belmans    
02 okt 11 16u Voach 2 DAMES 5 -      
02 okt 11 18u Amigos DAMES 1 -      
8/9 Oktober
08 okt 11 12u MEISJES C Molvoc Mol - Ouders   Eva
08 okt 11 14u DAMES 4 VC Retie 6 - Eddy Gielen    
08 okt 11 16u DAMES 5 VC Retie 5 - Marlies Kinnaer    
08 okt 11 16u30 Spinley 3 HEREN 2 -      
08 okt 11 18u DAMES 1 V.T.Turnhout - Frederik Geerts Joris Vaes  
08 okt 11 20u HEREN 1 V.T.Turnhout - Josée Cools Mieke Mertens  
08 okt 11 20u30 Spinley 3 DAMES 2 -      
08 okt 11 20u30 VC Geel DAMES 3 -      
15/16 Oktober
15 okt 11 12u30 VC Retie 4 DAMES 5 -      
15 okt 11 14u Jemsz Beerse HEREN 1 -      
15 okt 11 16u DAMES 3 Spinley 3 - Goedele Bouwens    
15 okt 11 18u DAMES 2 VC Geel - Lotte Dillien    
15 okt 11 18u VC Berlaar DAMES 1 -      
15 okt 11 20u HEREN 2 Spinley 2 - Jasmien Bylemans    
16 okt 11 16u VC Vosselaar MEISJES C -      
29/30 Oktober
29 okt 11 12u MEISJES C Voach - Ouders   Stef Mangelschots
29 okt 11 14u HEREN 1 VC Geel - Griet Timmermans Nico Belmans  
29 okt 11 16u DAMES 4 Voach 1 - Eddy Gielen    
29 okt 11 18u VC Laakdal HEREN 2 -      
29 okt 11 18u DAMES 5 VC Retie 6 - Tinne Ooms    
29 okt 11 20u VC Laakdal 1 DAMES 3 -      
29 okt 11 20u DAMES 1 Mevoc - Liesbeth Geukens Mai / Chris  
30 okt 11 16u Molvoc 1 DAMES 2 -      
5/6 November
05 nov 11 14u VC Mortsel HEREN 1 -      
05 nov 11 16u DAMES 3 Molvoc 1 - Kim Bylemans    
05 nov 11 18u DAMES 2 VC Laakdal 1 - Lucy Mertens    
05 nov 11 20u HEREN 2 Spinley 4 - Luc Ooms    
06 nov 11 18u VC Mortsel DAMES 1 -      
12/13 November
12 nov 11 16u DAMES 3 Molvoc 2 - Nancy De Bie    
12 nov 11 17u Smash O-T HEREN 1 -      
12 nov 11 18u DAMES 2 VC Retie 3 - Aline Ooms    
12 nov 11 18u VC Laakdal 2 DAMES 4 -      
12 nov 11 18u30 B.V.C. Balen 3 DAMES 5 -      
12 nov 11 20u HEREN 2 Molvoc 3 - Fons Noels    
12 nov 11 20u VT Wezo DAMES 1 -      
19/20 November
19 nov 11 12u MEISJES C VC Geel 1 - Ouders   Lyan Verwimp
19 nov 11 14u DAMES 4 VC Geel 3 - Eddy Gielen    
19 nov 11 14u30 VC Retie 3 DAMES 3 -      
19 nov 11 16u Molvoc 3 DAMES 2 -      
19 nov 11 16u DAMES 5 VC Laakdal 2 - Jolien Schuermans    
19 nov 11 18u DAMES 1 V.C . Kasterlee 2 - Helga Janssen Filip Vennekens  
19 nov 11 20u VC Retie 2 HEREN 2 -      
19 nov 11 20u HEREN 1 V.C . Kasterlee - Lien Swinnen Mieke Mertens  
26/27 November
26 nov 11 16u Molvoc 3 DAMES 3 -      
3/4 December
03 dec 11 16u DAMES 3 DAMES 2 - Griet Smets    
03 dec 11 16u DAMES 5 DAMES 4 - Lise Ooms    
03 dec 11 18u Bravoc Ranst DAMES 1 -      
03 dec 11 20u HEREN 2 Voach 2 - Katrien Vaes    
03 dec 11 20u30 Vos Schilde HEREN 1 -      
04 dec 11 10u Smash O-T MEISJES C -      
10/11 December
10 dec 11 14u Spinley Dessel MEISJES C -      
10 dec 11 16u DAMES 3 Molvoc 4 - Jasmien Goelen    
10 dec 11 16u30 Sveka Schoten HEREN 1 -      
10 dec 11 18u DAMES 2 Molvoc 2 - Ronald Cuypers    
10 dec 11 19u30 Sveka Schoten DAMES 1 -      
10 dec 11 20u HEREN 2 VC Geel 4 - Dorien Mols    
11 dec 11 14u Molvoc 5 DAMES 4 -      
11 dec 11 18u VC Geel 3 DAMES 5 -      
17/18 December
17 dec 11 12u MEISJES C VC Geel - Ouders   Eva Maes
17 dec 11 14u Molvoc 4 DAMES 2 -      
17 dec 11 14u DAMES 4 B.V.C. Balen 3 - Eddy Gielen    
17 dec 11 16u DAMES 5 Molvoc 5 - Nathalie Vanarwegen    
17 dec 11 18u DAMES 1 Power - Lotte Winderickx Daan Swinnen  
17 dec 11 20u HEREN 1 B.V.C. Balen - Leen Vanderheyden Suzanne Ooms  
17 dec 11 20u30 Voach 3 HEREN 2 -      
7/8 Januari
07 jan 12 16u Voach 2 DAMES 4 -      
14/15 Januari
14 jan 12 15u30 VC Retie 5 DAMES 4 -      
14 jan 12 16u DAMES 3 B.V.C. Balen 1 - Ellen N.    
14 jan 12 16u30 Fixit HEREN 1 -      
14 jan 12 18u DAMES 2 B.V.C. Balen 2 - Ben Geerts    
14 jan 12 20u HEREN 2 B.V.C. Balen 2 - Jolijn Noels    
15 jan 12 16u Oxaco DAMES 1 -      
15 jan 12 18u Voach 1 DAMES 5 -      
21/22 Januari
21 jan 12 12u MEISJES C Gelmers 2 - Ouders   Stef Mangelschots
21 jan 12 14u DAMES 4 VC Retie 4 - Eddy Gielen    
21 jan 12 16u DAMES 5 Voach 2 - Els Janssen    
21 jan 12 18u DAMES 1 Amigos - Koen Lodewijckx Joris Vaes  
21 jan 12 18u30 B.V.C. Balen 3 HEREN 2 -      
21 jan 12 18u30 B.V.C. Balen 2 DAMES 3 -      
21 jan 12 20u HEREN 1 Amigos 4 - Kristel Kenis Katrien Essers  
21 jan 12 20u30 B.V.C. Balen 1 DAMES 2 -      
28/29 Januari
28 jan 12 15u30 VC Retie 5 DAMES 5 -      
28 jan 12 16u DAMES 3 VC Geel - Katleen Verwimp    
28 jan 12 18u DAMES 2 Spinley 3 - Jan Geukens    
28 jan 12 18u30 V.T.Turnhout HEREN 1 -      
28 jan 12 18u30 V.T.Turnhout DAMES 1 -      
28 jan 12 20u HEREN 2 Spinley 3 - Diane Volders    
28 jan 12 20u VC Retie 6 DAMES 4 -      
4/5 Februari
04 feb 12 14u MEISJES C VC Vosselaar - Ouders   Lyan Verwimp
04 feb 12 16u DAMES 5 VC Retie 4 - Hanne Ooms    
04 feb 12 18u DAMES 1 VC Berlaar - Tom Ryken Ibn Roefs  
04 feb 12 18u30 Spinley 2 HEREN 2 -      
04 feb 12 20u HEREN 1 Jemsz Beerse - Josée Cools Marlies Kinnaer  
04 feb 12 20u30 Spinley 3 DAMES 3 -      
05 feb 12 16u VC Geel DAMES 2 -      
18/19 Februari
18 feb 12 12u30 VC Retie 6 DAMES 5 -      
18 feb 12 16u DAMES 3 VC Laakdal 1 - Tinne Belmans    
18 feb 12 18u DAMES 2 Molvoc 1 - Yannick Gielen    
18 feb 12 20u HEREN 2 VC Laakdal - Luc Ooms    
18 feb 12 20u30 VC Geel HEREN 1 -      
19 feb 12 16u Voach MEISJES C -      
19 feb 12 17u Mevoc DAMES 1 -      
19 feb 12 18u Voach 1 DAMES 4 -      
25/26 Februari
25 feb 12 16u DAMES 4 Voach 2 - Eddy Gielen    
25 feb 12 18u VC Laakdal 1 DAMES 2 -      
25 feb 12 18u DAMES 1 VC Mortsel - Thomas Steurs Nico Belmans  
25 feb 12 20u HEREN 1 VC Mortsel - Tinne Ooms Mieke Mertens  
25 feb 12 20u30 Spinley 4 HEREN 2 -      
26 feb 12 16u Molvoc 1 DAMES 3 -      
10/11 Maart
10 mrt 12 12u MEISJES C V.C. Retie 2 - Ouders   Eva Maes
10 mrt 12 14u DAMES 4 VC Laakdal 2 - Griet Timmermans    
10 mrt 12 14u30 VC Retie 3 DAMES 2 -      
10 mrt 12 16u DAMES 5 B.V.C. Balen 3 - Jolien Schuermans    
10 mrt 12 18u Molvoc 2 DAMES 3 -      
10 mrt 12 18u DAMES 1 VT Wezo - Laurien Bylemans Daan Swinnen  
10 mrt 12 20u Molvoc 3 HEREN 2 -      
10 mrt 12 20u HEREN 1 Smash O-T - Lien Swinnen Mai / Chris  
14/18 Maart
17 mrt 12 16u DAMES 3 VC Retie 3 - Goedele Bouwens    
17 mrt 12 16u30 VC Geel 3 DAMES 4 -      
17 mrt 12 18u DAMES 2 Molvoc 3 - Sofie Ooms    
17 mrt 12 18u VC Laakdal 2 DAMES 5 -      
17 mrt 12 18u V.C . Kasterlee 2 DAMES 1 -      
17 mrt 12 20u HEREN 2 VC Retie 2 - Fons Noels    
17 mrt 12 20u V.C . Kasterlee HEREN 1 -      
18 mrt 12 13u30 VC Geel 1 MEISJES C -      
24/25 Maart
24 mrt 12 12u MEISJES C Smash O-T - Ouders   Stef Mangelschots
24 mrt 12 14u DAMES 4 DAMES 5 - Eddy Gielen    
24 mrt 12 18u DAMES 2 DAMES 3 - Eline Bylemans    
24 mrt 12 18u DAMES 1 Bravoc Ranst - Ellen S. Joris Vaes  
24 mrt 12 20u HEREN 1 Vos Schilde - Nico Belmans Suzanne Ooms  
24 mrt 12 20u30 Voach 2 HEREN 2 -      
1/2 April
01 apr 12 16u Molvoc Mol MEISJES C -      
14/15 April
14 apr 12 12u MEISJES C Spinley Dessel - Ouders   Lyan Verwimp
14 apr 12 14u DAMES 4 Molvoc 5 - Helga Janssen    
14 apr 12 16u Molvoc 4 DAMES 3 -      
14 apr 12 16u DAMES 5 VC Geel 3 - Nathalie Vanarwegen    
14 apr 12 18u Molvoc 2 DAMES 2 -      
14 apr 12 18u DAMES 1 Sveka Schoten - Tom Vermierdt Filip Vennekens  
14 apr 12 18u30 VC Geel 4 HEREN 2 -      
14 apr 12 20u HEREN 1 Sveka Schoten - Leen Vanderheyden Mieke Mertens  
21/22 April
21 apr 12 16u DAMES 3 Molvoc 3 - Jasmien Bylemans    
21 apr 12 17u30 Power DAMES 1 -      
21 apr 12 18u DAMES 2 Molvoc 4 - Yasmina Van Zummeren    
21 apr 12 20u HEREN 2 Voach 3 - Caroline Vandingenen    
22 apr 12 14u Molvoc 5 DAMES 5 -      
22 apr 12 14u VC Geel MEISJES C -      
22 apr 12 16u B.V.C. Balen 3 DAMES 4 -      
22 apr 12 18u B.V.C. Balen HEREN 1 -